nowe ubezpieczenia 663 363 333 infolinia 22 311 14 44

Sprzedawca Produktów Ubezpieczeniowych

Twój zakres obowiązków:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów,
  • Realizacja celów sprzedażowych,
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami,
  • Obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa według standardów firmy,
  • Analiza działań konkurencji,
  • Szeroko rozumiane działania promocyjne oraz prospectingowe,
  • Bieżące raportowanie do kierownika.

Nasze wymagania:

  • Niekaralność,
  • Determinacja i nastawienie na realizacje celów sprzedażowych,
  • Samodzielność,
  • Kreatywność,
  • Umiejętność organizacji oraz planowania pracy,
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
  • Wykształcenie min. Średnie,
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód.

To oferujemy:

  • Stałe wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę + prowizję + premię w zależności od osiąganych wyników,
  • Wsparcie Call Center,
  • Portfel klienta,
  • Wsparcie merytoryczne oraz cykl szkoleń,
  • Narzędzia (laptop, telefon),
  • Zdobycie cennego doświadczenia,
  • Możliwość współpracy z wieloma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi.

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych