nowe ubezpieczenia 663 363 333 infolinia 22 311 14 44

O nas

Eurofinance

Eurofinance Sp. z o.o. jest multiagencją ubezpieczeniową, która dzięki doświadczeniu i współpracy z wieloma firmami, nie tylko ubezpieczeniowymi, pomaga klientom kompleksowo zabezpieczać ich mienie. Bogata gama produktów pozwala na dopasowanie odpowiedniego rozwiązania indywidualnie do potrzeb naszego Klienta. Nasza specjalizacja w ubezpieczeniach komunikacyjnych OC/AC, ubezpieczeniach turystycznych, ubezpieczeniach na życie oraz ubezpieczeń mieszkań i domów przekonała już tysiące Klientów do powierzenia swojego bezpieczeństwa Eurofinance. Nasze oddziały zlokalizowane są w ponad 20 największych miastach Polski, których adresy znajdą Państwo w zakładce Kontakt. W pozostałe lokalizacje docieramy za pomocą mobilnych agentów, którzy zjawią się w Państwa domu, firmie, instytucji i przedstawią profesjonalne rozwiązania w dziedzinie ubezpieczeń.

Jesteśmy prężnie rozwijającą się firmą i prowadzimy rekrutacje na terenie całej Polski. Przejdź do działu Dołącz do nas i zobacz najświeższe oferty współpracy dla multiagentów oraz pracowników oddziałów i centrali Eurofinance.

Skontaktujemy się z Tobą

Preferowana godzina kontaktu


Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych