nowe ubezpieczenia 663 363 333 infolinia 22 311 14 44

Sprzedawca Produktów Ubezpieczeniowych

Obowiązki:

  • Aktywne pozyskiwanie klientów
  • Realizacja celów sprzedażowych
  • Budowanie długofalowych relacji z klientami
  • Obsługa sprzedażowa oraz posprzedażowa według standardów firmy
  • Analiza działań konkurencji
  • Szeroko rozumiane działania promocyjne oraz prospectingowe
  • Bieżące raportowanie do kierownika

Wymagania:

  • Niekaralność
  • Determinacja i nastawienie na realizacje celów sprzedażowych
  • Samodzielność
  • Kreatywność
  • Umiejętność organizacji oraz planowania pracy
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Wykształcenie min. średnie
  • Prawo jazdy kat. B oraz własny samochód

Oferujemy:

  • Atrakcyjne zarobki
  • Wynagrodzenie w oparciu o umowę o pracę + prowizję + premię w zależności od osiąganych wyników
  • Wsparcie Call Center
  • Portfel klienta
  • Wsparcie merytoryczne oraz cykl szkoleń
  • Narzędzia (laptop, telefon, drukarka)
  • Zdobycie cennego doświadczenia
  • Możliwość współpracy z kilkunastoma Towarzystwami Ubezpieczeniowymi