605 326 900
Skontaktuj się z nami i poznaj najlepszą ofertę dla mieszkańców Lublina

Umów się z mobilnym doradcą

Posiadamy mobilnych przedstawicieli handlowych, którzy docierają do klienta na terenie Lublina oraz okolic.
Spotkanie z naszym specjalistą ułatwi Państwu dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Skontaktujemy się z Tobą - Oddział Lublin

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Poznaj nową jakość ubezpieczeń z Eurofinance!

Czujesz, że to odpowiedni moment, aby znaleźć dobre ubezpieczenie? Dobrze się składa! W Eurofinance mamy szeroką ofertę kilkunastu towarzystw, w której z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Zapraszamy do naszego oddziału, w którym pomożemy wybrać odpowiednie ubezpieczenie i poczęstujemy Cię pyszną kawą!

W naszym oddziale w Lublinie uzyskasz między innymi:

Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie turystyczne
Ubezpieczenie osobowe
Ubezpieczenie odp. cywilnej
Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenie medyczne

Eurofinance Sp. z o.o. – ubezpieczenia Lublin

Eurofinance Sp. z o.o. to Multiagencja Ubezpieczeniowa. Proponujemy szeroki zakres ubezpieczeń wielu firm – porównujemy je i dla każdego Klienta wybieramy najkorzystniejszy wariant. Specjalizujemy się w ubezpieczeniach OC/AC, ubezpieczeniach na życie, ubezpieczeniach mieszkań i domów oraz ubezpieczeniach turystycznych. Bez względu na potrzeby Klienta, zawsze jesteśmy w stanie zaproponować odpowiednie rozwiązanie. Nasze usługi są adresowane zarówno do Klientów Indywidualnych, jak i do Klientów Biznesowych. Multiagencja Ubezpieczeniowa Eurofinance Sp. z o.o. działa na rynku ponad 10 lat i przez ten czas zyskaliśmy renomę. Zaufało nam mnóstwo osób i każdego dnia liczba ta się zwiększa. Ogromne doświadczenie, wsłuchanie się w potrzeby Klienta, odpowiedzialność i skrupulatność to cechy, które nas wyróżniają. Posiadamy oddziały w całej Polsce. W Lublinie znajdujemy się przy ul. Mełgiewskiej 2. Warto podkreślić, że pracuje dla nas ponad 110 mobilnych agentów ubezpieczeniowych, dzięki czemu bez wychodzenia z domu, czy z firmy, można wybrać odpowiednią usługę. Nasi doradcy przedstawią optymalną ofertę ubezpieczeniową dopasowaną do potrzeb. Klienci mogą również skorzystać z różnych opcji Eurofinance Sp. z o.o. zdalnie: korzystając z e-maila lub poprzez kontakt telefoniczny. Proste i wygodne rozwiązania wychodzą naprzeciw oczekiwaniom każdej osoby. Po przesłaniu do nas wiadomości, zbieramy konkretne dane i przygotowujmy najlepszą ofertę, w pełni dostosowaną do potrzeb. Po tym wszystkim polisa ubezpieczeniowa jest gotowa do odbioru.

 

Ubezpieczenie dla Klientów Indywidualnych Lublin

Każda osoba, która poszukuje agencji ubezpieczeniowej w Lublinie, będzie usatysfakcjonowana z Eurofinance Sp. z o.o. Szeroka oferta dotyczy ubezpieczeń na życie, ubezpieczeń mających na celu ochronę zdrowia, ochronę mienia i nie tylko. Wystarczy skontaktować się z nami, by poznać poszczególne rozwiązania.

Oferta dedykowana Klientom Indywidualnym obejmuje następujące opcje:

 • ubezpieczenie na życie;
 • ubezpieczenia zdrowotne;
 • ubezpieczenia indywidualne obejmujące NNW w życiu prywatnym;
 • ubezpieczenia indywidualne obejmujące ochronę prawną;
 • ubezpieczenia indywidualne pokrywające koszty leczenia za granicą;
 • ubezpieczenia OC / AC / NNW, a więc szeroki pakiet ubezpieczeń dotyczących pojazdów mechanicznych (samochód, motocykl);
 • ubezpieczenie mienia – ochrona nieruchomości (dom, mieszkanie, budynek gospodarczy, biuro) od różnego rodzaju zdarzeń losowych m.in. ognia, zalania, katastrof budowlanych oraz dóbr materialnych na wypadek np. kradzieży;
 • ubezpieczenia rolne, dla zabezpieczenia upraw rolnych i zwierząt gospodarskich.

Oddział w Lublinie znajdujący się przy ulicy Mełgiewskiej 2 jest czynny od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00. Numer kontaktowy do oddziału w Lublinie to 81 584 80 05.

 

Ubezpieczenia dla Klientów Biznesowych Lublin

Naszą multiagencję ubezpieczeniową Eurofinance Sp. z o.o. wyróżnia profesjonalizm, elastyczność, indywidualne podejście do każdego Klienta oraz szeroki zakres usług. W zależności od potrzeb, obsługujemy Klientów w oddziałach lub też dojeżdżamy na spotkania do siedziby firmy, do domu, a także do różnego rodzaju instytucji.

 

Ubezpieczenia dedykowane Klientom Biznesowym obejmują następujące opcje:

 • ochrona prawna przedsiębiorstw;
 • ubezpieczenia majątkowe;
 • gwarancje ubezpieczeniowe;
 • ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej;
 • pakiety ubezpieczeń dla małych i średnich firm;
 • ubezpieczenia zdrowotne grupowe oraz grupowe ubezpieczenia na życie dla pracowników firmy lub przedsiębiorstwa;
 • ubezpieczenia komunikacyjne;
 • ubezpieczenia budowlano-montażowe, obejmujące swym zakresem ochronę prac kontraktowych i mienia przed zdarzeniami losowymi;
 • ubezpieczenia dla wspólnot mieszkaniowych i spółdzielni mieszkaniowych;
 • ubezpieczenia placówek oświatowych – ubezpieczenia NNW dla uczniów, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilno-prawnej kadry nauczycielskiej i innych pracowników;
 • ubezpieczenia placówek oświatowych od zdarzeń losowych;
 • ubezpieczenie sprzętu stanowiącego wyposażenie placówki oświatowej.

Dane kontaktowe oddziału Eurofinance Sp. z o.o. Lublin

Zapraszamy do naszego oddziału znajdującego się w Lublinie. Proponujemy kontakt telefoniczny, mailowy lub skorzystanie z usług doradcy mobilnego.

Oddział: Lublin

20-209 Lublin

Mełgiewska 2

tel.: 81 584 80 05

mail: lublin@eurofinance.info.pl

pn-pt 9:00-17:00

Rozwiń