Zadzwoń
693 280 375

Znajdziemy dla Ciebie

najtańsze ubezpieczenie OC/AC!

Telefonicznie, w placówce lub online

oc już od 330 zł

*Oferta wyliczona dnia 06.04.2022r. dla bezszkodowego kierowcy z powiatu elbląskiego, urodzonego w 1952r. Klient porusza się samochodem Suzuki Alto z 2010r. o pojemności 996 cm ³.

Zakres ubezpieczenia obejmuje OC, NNW i ASSISTANCE PODSTAWOWY (POWYPADKOWY)

18

ubezpieczycieli w 1 miejscu

10

lat doświadczenia

20

oddziałów w Polsce

30.000+

zadowolonych Klientów

50.000+

sprzedanych polis

Opinie Klientów

★★★★★

*Ocena z Google dla placówki Lublin

Polecamy pod kątem ubezpieczeń wyjazdowych. Ostatni wyjazd naszego Teamu do Finlandii był w pełni zabezpieczony. Niedrogo:):)

Wędkarstwo z Pasją

★★★★★

*Ocena z Google dla placówki Lublin

Rzetelna firma i kompetentni pracownicy

Sebastian Mazur

★★★★★

*Ocena z Google dla placówki Lublin

Ubezpieczam się od kilku lat, zarówno dom jak samochody. Profesjonaln obsługa, doradcy nie tylko wybiorą najlepsza ofertę, ale pomogą przy likwidacji szkody . Polecam

Magdalenajas Bukalska8264

Oddział Lublin

3.6 ★★★★☆ 11 opinii z Google

Jakie ubezpieczenie
samochodu wybrać?

Pomożemy Ci i przedstawimy najlepsze oferty na rynku. Wszystko załatwimy za Ciebie, a Ty skorzystasz z ubezpieczenia telefonicznie, online, u agenta w oddziale lub poprzez mobilnego doradcę – wybór należy do Ciebie!

Zadzwoń 693 280 375

Dlaczego Eurofinance?

Oszczędność

Zaproponujemy najkorzystniejszą ofertę na rynku, a Ty nie musisz spotykać się z wieloma agentami. Oszczędzasz cza i pieniądze!

Bezpieczeństwo

Współpracując z pewną i doświadczoną multiagencją wszystkie formalności załatwisz podczas jednej rozmowy/spotkania

Pewność

Oferujemy tylko sprawdzone polisy doświadczonych firm. Zyskujesz nasza opiekę i pomagamy we wszystkich formalnościach

Ile wynosi kara za brak OC w 2022 roku?

Do 3 dni

Od 4 do 14 dni

Powyżej 14 dni

Samochody osobowe

Do 3 dni

Od 4 do 14 dni

Powyżej 14 dni

1 204 zł

3 010 zł

6 200 zł

Samochody ciężarowe

Do 3 dni

Od 4 do 14 dni

Powyżej 14 dni

1 204 zł

4 515 zł

9 030 zł

Pozostałe pojazdy

Do 3 dni

Od 4 do 14 dni

Powyżej 14 dni

201 zł

502 zł

1 004 zł

Poznaj Ofertę

Wypełnij formularz

Oddzwonimy

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem

Preferowana godzina kontaktu

Zaznacz wszystkie


Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Eurofinance Ubezpieczenia Lublin

ul.Mełgiewska 2, 20-209 Lublin

Umów wizytę: tel. 693 280 375

Wyznacz trasę

Masz pytania?

Skontaktuj się z nami.

Zadzwoń 693 280 375

Napisz lublin@eurofinance.info.pl

O Eurofinance

Jesteśmy polską multiagencją, która łączy oferty kilkunastu firm ubezpieczeniowych. Nasi agenci dobiorą ubezpieczenie komunikacyjne pasujące do Twoich potrzeb Ponad 10 lat doświadczenia pozwala nam na skuteczną opiekę nad klientami, z którymi widujemy się w naszych 20 oddziałach lub w miejscu wybranym przez osobę zainteresowaną ubezpieczeniem, dzięki rozbudowanej sieci mobilnych doradców.
Gdzie możemy spotkać się z Tobą?

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach komunikacyjnych?

Co to jest ubezpieczenie komunikacyjne?

Ubezpieczenie komunikacyjne to jedna z najbardziej popularnych form ochrony. Jest to każdy rodzaj polisy, który ubezpiecza kierowcę, pasażerów i pojazd, jakim się przemieszczają. W ustawodawstwie ten rodzaj ochrony należy do ubezpieczenia majątkowego działu II. W Polsce niektóre z polis komunikacyjnych są obowiązkowe: OC – ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, a niektóre dobrowolne, jak AC – Autocasco oraz NNW (ubezpieczenie od następstw nieszczęśliwych wypadków) i Assistance (zapewnienie szerszego zakresu pomocy technicznej oraz medycznej).

Jakie ubezpieczenie komunikacyjne wybrać?

Obowiązkowym ubezpieczeniem komunikacyjnym jest OC i to ono powinno być pierwszą polisą, jaką zainteresuje się kierowca. Urozmaiconą ofertę ubezpieczeń najłatwiej poznać dzięki multiagencji takiej jak Eurofinance, gdzie agenci porównują oferty, zakres ubezpieczenia i wysokość składek, a klient dokonuje ostatecznego wyboru. Jednocześnie można wziąć pod uwagę pozostałe ubezpieczenia komunikacyjne: AC, NNW i Assistance, które dobieramy indywidualnie do swoich potrzeb. Biorąc pod uwagę np. wiek i doświadczenie kierowcy, cechy konkretnego auta i wymagania właściciela, agent ubezpieczeniowy dobiera konkretną ofertę polis.

Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu?

Ubezpieczenie komunikacyjne nie ma jednej stałej ceny. Koszty polisy OC zależą od wielu czynników, np. wieku i doświadczenia kierowcy czy rejonu, w jakim mieszka. Ubezpieczenie Autocasco jest zależne m.in od stanu pojazdu i historii wydarzeń drogowych kierowcy. Wysokość dobrowolnych składek NNW i Assistance również różni się między towarzystwami ubezpieczeniowymi i zależy głównie od pełnej kwoty ubezpieczenia i zakresu pomocy technicznej oraz medycznej, jaki obejmuje polisa.

Ubezpieczenie OC – co to jest?

Ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej, potocznie zwane skrótowo OC, to jedyne ubezpieczenie komunikacyjne w Polsce, które jest obowiązkowe dla każdego posiadacza auta. Za brak ważnej polisy OC kierujący pojazdem może otrzymać mandat. Samo ubezpieczenie chroni kierowcę przed poniesieniem szkody materialnej np. podczas kolizji. Polisa asekuruje sprawcę oraz poszkodowanego zdarzenia, gwarantuje środki na pokrycie wyrządzonych na drodze szkód np. uszkodzenia pojazdu, uszczerbku na zdrowiu, zniszczenie innego mienia. Zwykle umowa ubezpieczenia OC obejmuje ochronę trwającą 12 miesięcy, a potem automatycznie się przedłuża. Niektóre firmy oferują również krótsze polisy.

Co to jest ubezpieczenie AC?

Nazwa tej polisy pochodzi z włoskiego i oznacza “kask”. Jest to dobre podsumowanie funkcji, jaką spełnia polisa Autocasco w ochronie osób prowadzących samochód lub motocykl. Jest to nieobowiązkowe, ale niezwykle istotne i popularne ubezpieczenie komunikacyjne. Jego zadanie to ochrona pojazdu przed uszkodzeniem i kradzieżą. Szczegóły każdej polisy określają Ogólne Warunki Ubezpieczenia. Może ona obejmować również np. konsekwencje pożaru, wybuchu, powodzi lub lawiny.

NNW – co to za typ ubezpieczenia?

Popularny skrót NNW dotyczy w tym przypadku ubezpieczenia komunikacyjnego od następstw nieszczęśliwych wypadków. Jest to dodatkowa polisa chroniąca przed konsekwencjami nieszczęśliwych wydarzeń, które miały miejsce w czasie jazdy samochodem. Często ubezpieczyciele oferują kilka wariantów tego rodzaju polisy. Jest to ubezpieczenie komunikacyjne, które pomaga sfinansować np. rehabilitację lub zabieg operacyjny. Co ważne, taka polisa chroni zarówno osobę kierującą pojazdem jak i pasażerów.

Co to jest ubezpieczenie Assistance? Na czym polega?

Assistance to kolejne dobrowolne ubezpieczenie komunikacyjne, które dba przede wszystkim o spokój i komfort kierowcy. Dzięki niemu otrzymujesz pomoc w zakresie serwisu oraz leczenia, ale także wsparcia informacyjnego i prawnego. Popularnym przykładem usługi gwarantowanej przez ubezpieczenie Assistance jest np. holowanie samochodu i udostępnienie kierowcy auta zastępczego. Bardzo ważną informacją jest to, w jakiej odległości od miejsca zamieszkania klienta działa dane ubezpieczenie.