723 180 793

Ubezpieczenia
domów i mieszkań

Najlepsza oferta w Gdańsku

Poznaj Ofertę
  • Krzemowa 2 lok. 1, 80-041 Gdańsk
  • pn – pt 9:00-18:00, sobota 10:00-14:00
667 870 178Zadzwoń do nas

Ubezpieczenia majątkowe

Co obejmują?

Polisa majątkowa chroni Twoje finanse przed szkodami majątkowymi, które mogą wystąpić wskutek takich zdarzeń jak pożar, huragan, kradzież, wandalizm czy powódź. Już za kilkaset złotych rocznie możesz w pełni ubezpieczyć swój dom, mieszkanie czy budynki gospodarcze. To doskonałe rozwiązanie dla osób, które chcą czuć finansowe bezpieczeństwo w każdej sytuacji.

W szerszym zakresie ubezpieczenie majątkowe obejmuje OC w życiu prywatnym. To polisa, która chroni ubezpieczonego przed szkodą wyrządzoną osobom trzecim. Jeśli dojdzie do takiego zdarzenia, to zadośćuczynienie pokryje towarzystwo ubezpieczeniowe, co chroni Twój portfel przed niespodziewanymi i znaczącymi kosztami.

Umów się z mobilnym doradcą

Posiadamy mobilnych przedstawicieli handlowych, którzy docierają do klienta na terenie Gdańska oraz okolic.

Spotkanie z naszym specjalistą ułatwi Państwu dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Skontaktujemy się z Tobą - Oddział Ubezpieczenie majątkowe – Gdańsk

Preferowana godzina kontaktu

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez Eurofinance sp. z o.o. w celu przedstawiania informacji o charakterze marketingowym, dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eurofinance sp. z o.o. na podany numer telefonu lub adres e-mail informacji o charakterze marketingowym , dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Szukasz ubezpieczenia majątkowego w Gdańsku? Wybierz Eurofinance

W naszej multiagencji stawiamy na jak najkorzystniejsze rozwiązania dla Ciebie. Dzięki nam nie stracisz czasu na analizę kilkunastu ofert towarzystw ubezpieczeniowych. Zrobimy to za Ciebie! Sprawdź i przekonaj się, co zyskasz współpracując z Eurofinance:

Oszczędność

Z nami w kilkanaście minut wybierzesz najkorzystniejszą polisę, bez potrzeby odwiedzania wielu towarzystw ubezpieczeniowych.

Bezpieczeństwo

Wybrane ubezpieczanie będzie chronić Twój majątek dokładnie w takim zakresie, w jakim tego oczekujesz.

Pewność

Oferujemy polisy tylko sprawdzonych towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu masz gwarancję wypłacalności.

Wsparcie

Wystąpiła szkoda? Nasi agenci pomogą Ci uzyskać zadośćuczynienie.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach majątkowych?

Czym jest ubezpieczenie majątkowe?

Przedmiotem polisy ubezpieczeniowa zgodnie z powszechną wiedzą dotyczą nieruchomości. Jednak wg terminologii prawniczej na ubezpieczenie majątkowe składają się również ubezpieczenia turystyczne, komunikacyjne oraz nieruchomości. W przypadku nieruchomości polisa chroni przed finansowymi skutkami takich zdarzeń jak pożar, kradzież z włamaniem, wandalizm, powódź, huragan czy uderzenie pioruna. Ubezpieczenie to obejmuje nie tylko dom, ale również garaż, piwnice, basen, ogrodzenie i inne elementy składowe majątku. Ubezpieczeniu może również podlegać sprzęt, maszyny przemysłowe czy budynki gospodarcze. Zgodnie z umową towarzystwo ubezpieczeniowe ma obowiązek wypłaty zadośćuczynienia w określonej sumie, jeśli wystąpi szkoda z podanych wyżej powodów. Ubezpieczenie majątkowe zawiera się na 12 miesięcy z możliwością jego przedłużenia.

Jak wybrać polisę majątkową?

Na rynku ubezpieczeniowym znajdziesz dziesiątki polis majątkowych do wyboru. Każda z nich różni się choćby ze względu na fakt, że są to oferty różnych towarzystw ubezpieczeniowych. Porównanie wszystkich propozycji może zająć wiele godzin, ponieważ różnią się one nazwami produktowymi, zakresem ochrony, wyłączeniami odpowiedzialności i innymi aspektami, które należy wziąć pod uwagę. Dlatego najlepiej powierzyć doradztwo w tej sprawie specjalistom z Eurofinance. Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą ofertę, dzięki której będziesz chronić swój majątek zgodnie z oczekiwaniami.

Czy ubezpieczenie majątkowe jest drogie?

W porównaniu do innych produktów ubezpieczeniowych koszt polisy majątkowej nie jest wygórowany. Wysokość jej rocznej składki waha się od 100 do kilkuset złotych. To atrakcyjna oferta, biorąc pod uwagę, jak szeroki może być zakres jej ochrony i jak znaczne zadośćuczynienie możesz otrzymać w razie wystąpienia szkody

Czym jest suma ubezpieczenia?

Suma ubezpieczenia to inaczej kwota, którą towarzystwo ubezpieczeniowe zobowiązuje się wypłacić, jeśli szkoda w majątku powstała w wyniku zdarzenia określonego w umowie. Suma ubezpieczenia mieszkania czy domu powinna odzwierciedlać jego realną wartość. Dlaczego? Wyższa suma ubezpieczenia nie gwarantuje nam wypłaty jej w całości po wystąpieniu szkody, ponieważ towarzystwa są prawnie zobowiązane do wypłaty zadośćuczynienia do wartości nieruchomości. Podobnie jest w wypadku wielokrotnego ubezpieczenia tej samej nieruchomości - pieniądze otrzymamy tylko z jednej polisy do wartości nieruchomości. Sumę ubezpieczenia można zwiększyć, gdy np. wartość naszej nieruchomości zmieni się.

Czy polisa majątkowa jest obowiązkowa?

W Polsce ubezpieczenie majątkowe w przypadku osób fizycznych nie jest obowiązkowa. Zdarza się jednak, iż instytucje bankowe w toku starania się o kredyt hipoteczny wymagają od klienta, aby nieruchomość była ubezpieczona. Służy to ochronie interesu banku, który nie udzieli kredytu hipotecznego, jeśli nieruchomość nie będzie ubezpieczona.

Dowiedz się więcej - ostatnie artykuły

Ubezpieczenie za pobyt w szpitalu – ile, gdzie i jak uzyskać?

Ubezpieczenie za pobyt w szpitalu to niezwykle ważny element zabezpieczenia finansowego w przypadku sytuacji, gdy...

Czytaj dalej >
Ile kosztuje ubezpieczenie samochodu elektrycznego?

Samochody elektryczne zdobywają coraz większą popularność. Rosnąca świadomość ekologiczna, postęp technologiczny sprawiają, że coraz więcej...

Czytaj dalej >
Ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych i solarnych – gdzie kupić i ile kosztuje?

Energia odnawialna ma już ugruntowaną popularność wśród polskich gospodarstw domowych. Panele fotowoltaiczne i solarne są...

Czytaj dalej >