+48 695 711 049
Nie zwlekaj, skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej o ofercie dla Wrocławia

Umów się z mobilnym doradcą

Nasi mobilni specjaliści do spraw ubezpieczeń chętnie Cię odwiedzą we Wrocławiu lub w okolicy.
Spotkanie wyjaśni wszelkie wątpliwości i pomoże podjąć najkorzystniejszą decyzję.

Skontaktujemy się z Tobą - Oddział Wrocław

Preferowana godzina kontaktu

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez Eurofinance sp. z o.o. w celu przedstawiania informacji o charakterze marketingowym, dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eurofinance sp. z o.o. na podany numer telefonu lub adres e-mail informacji o charakterze marketingowym , dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Wybierz najkorzystniejsze ubezpieczenie z Eurofinance!

Szukasz ubezpieczenia na najlepszych warunkach? Cenisz sobie czas i chcesz skorzystać z porad profesjonalistów? W Eurofinance mamy dla Ciebie oferty kilkunastu firm. Z naszą pomocą wybierzesz idealną propozycję, która zabezpieczy Twoje interesy.

W naszym oddziale we Wrocławiu uzyskasz między innymi:

Ubezpieczenie majątkowe
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie turystyczne
Ubezpieczenie osobowe
Ubezpieczenie odp. cywilnej
Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenie medyczne

Ubezpieczenia Wrocław – Eurofinance 

Poszukujesz multiubezpieczalni we Wrocławiu, która pomoże Ci wybrać najlepszą z dostępnych na rynku ofert? Mnogość towarzystw ubezpieczeniowych, zawiłości warunków i korzyści może być przytłaczająca. W Eurofinance wyjaśnimy Ci wszystkie wątpliwości i pokażemy najkorzystniejsze rozwiązania, które zabezpieczą Twoje interesy, a także zapewnią środki Twojej rodzinie. Jesteśmy otwarci zarówno dla klientów indywidualnych, jak i biznesowych. Bez względu na potrzeby, znajdziemy wspólnie właściwą ofertę.  Zapraszamy na spotkanie z naszymi specjalistami, którzy jasno przedstawią możliwości, jakie daje polisa ubezpieczeniowa. Jednocześnie zachęcamy do komunikacji z naszym biurem poprzez e-mail lub telefon. 

 

Ubezpieczenia indywidualne Wrocław

W Eurofinance zajmujemy się m.in. ubezpieczeniami na życie czy komunikacyjnymi. Dzięki temu możesz być pewny, że znajdziesz u nas szeroką, odpowiadającą Twoim potrzebom ofertę. Wśród ubezpieczeń indywidualnych we Wrocławiu w Eurofinance dostępne są:

 • Ubezpieczenia komunikacyjne OC / AC / NNW, stworzone z myślą o właścicielach samochodów, motorów i innych pojazdów. 
 • Ubezpieczenia mienia, nieruchomości, które chroni Twój majątek przed skutkami np. kradzieży czy pożaru, zalania itp. 
 • Ubezpieczenie medyczne, którego celem jest pokrycie kosztów leczenia i hospitalizacji. 
 • Ubezpieczenie rolne, chroniące m.in. przed skutkami zniszczenia upraw,
 • Ubezpieczenie osobowe.
 • Ubezpieczenie na życie, które zabezpiecza Twoją rodzinę finansowo.
 • Ubezpieczenie turystyczne, szczególnie przydatne podczas krótszych i dłuższych wyjazdów, w tym również za granicę. 

Ubezpieczenia dla biznesu Wrocław

W przypadku klientów biznesowych jesteśmy otwarci na współpracę z różnorodnymi podmiotami, które chcą zabezpieczyć swoje dobra przez losowymi zdarzeniami. W związku z tym oferujemy:

 • Ubezpieczenia placówek oświatowych, na które składa się m.in. ubezpieczenia NNW dla uczniów, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilno-prawnej kadry szkolnej, ubezpieczenie placówki od zdarzeń losowych, ubezpieczenie sprzętu będącą własnością placówki.
 • Ubezpieczenie wspólnot mieszkaniowych obejmuje m.in. ubezpieczenie od ognia, katastrof budowlanych czy powodzi. Może dotyczyć także niektórych prac remontowych i wszelkich kwestii związanych z zarządzaną przez wspólnotę nieruchomością
 • Ubezpieczenie spółdzielni mieszkaniowej. Usługa ta pozwala ubezpieczyć budynek od np. ognia, kradzieży czy – w rozszerzonym zakresie – ataków terrorystycznych. Chroni także odpowiedzialność cywilną członków spółdzielni.
 • Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej, które chroni przedsiębiorstwo przed szkodami wyrządzonymi innym podmiotom gospodarczym. 
 • Ubezpieczenie budowlano-montażowe – chroni prace kontraktowe oraz mienie, które jest przedmiotem budowy.
 • Ochronę prawną właścicieli, członków zarządu i pracowników
 • Grupowe ubezpieczenie zdrowotne
 • Grupowe ubezpieczenie na życie.
 • Gwarancje ubezpieczeniowe dla zabezpieczenia kontraktów.
 • Ubezpieczenia majątkowe.
 • Ubezpieczenia komunikacyjne (floty) – idealne rozwiązanie dla firm, które chcą zabezpieczyć swoją flotę przed wszelkimi szkodami. 
 • Małe i średnie firmy – ubezpieczenia pakietowe dla kompleksowej ochrony. 

Dane kontaktowe oddziału Eurofinance Sp. z o.o. Wrocław

Zapraszamy do naszego oddziału znajdującego się we Wrocławiu. Proponujemy kontakt telefoniczny, mailowy lub skorzystanie z usług doradcy mobilnego.

Oddział: Wrocław

51-131 Wrocław

ul. Żmigrodzka 244

tel.: 667 693 611

mail: mrozanska@eurofinance.info.pl

Rozwiń