667 693 611

Ubezpieczenie na życie
we Wrocławiu

Skontaktuj się z naszym oddziałem
i przekonaj się, jaką ofertę
przygotowaliśmy dla Ciebie!

Podaj dane kontaktowe, a my przygotujemy najlepszą ofertę

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Ubezpieczenie na życie
we Wrocławiu

Skontaktuj się z naszym oddziałem
i przekonaj się, jaką ofertę
przygotowaliśmy dla Ciebie!

Ubezpieczenie osobowe

Co obejmuje ubezpieczenie na życie?

Polisa na życie to najlepszy sposób na zapewnienie bezpieczeństwa finansowego sobie, jak i swoim bliskim. To rozwiązanie nie tylko w razie nieszczęśliwego wypadku czy śmierci, ale również w czasie hospitalizacji za granicą czy poważnej choroby. Ponadto ubezpieczenie osobowe może obejmować również NNW w życiu prywatnym oraz ochronę prawną, która umożliwia zwrot kosztów postępowań sądowych czy wynagrodzenia adwokata. Zakres ubezpieczenia na życie może być węższy lub szerszy - sam decydujesz, jaką potrzebujesz polisę.

Chcesz ubezpieczyć się na życie we Wrocławiu? Odwiedź nasz oddział przy Bulwarze Dedala 5A. Pomożemy Ci zdecydować, która polisa najlepiej zabezpieczy Twoje najbliższe lata oraz poziom życia Twoich bliskich.

Ubezpieczenie osobowe w Eurofinance - dlaczego warto?

Zamiast samodzielnie analizować dziesiątki ofert różnych firm, skorzystaj z usług mutliaganecji Eurofinance. Przedstawimy Ci najkorzystniejszą ofertę. Możesz nam zaufać - doskonale znamy rynek ubezpieczeń i wiemy, na co zwrócić uwagę podczas wyboru polisy na życie.

Oszczędzaj czas i pieniądze

Polisa na życie wcale nie musi być droga, a jej wybór - długi i żmudny. Nasz agent zaproponuje Ci najlepszą możliwą ofertę.

Ciesz się bezpieczeństwem

Rzetelna propozycja polisy zapewni Twoim bliskim spokojną przyszłość, a Tobie finansową stabilność.

Korzystaj z gwarancji

W Eurofinance współpracujemy tylko ze sprawdzonymi firmami ubezpieczeniowymi, dzięki czemu każda polisa jest wiarygodna.

Zapewniamy opiekę

Pomożemy Ci, gdy wystąpi konieczność wypłaty odszkodowania lub sumy ubezpieczenia.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach na życie?

Czym jest ubezpieczenia na życie?

Ubezpieczenia na życie regulują przepisy kodeksu cywilnego, według których ten typ polisy jest elementem ubezpieczenia osobowego. W potocznym rozumieniu często jednak używa się tych określeń zamiennie, ponieważ polisa na życie nierzadko jest rozszerzona o dodatkową ochronę, np. w przypadku hospitalizacji, trwałej niezdolności do pracy, poważnych chorób czy NNW w życiu prywatnym. W ramach ubezpieczenia na życie możemy wskazać sumę, na którą się ubezpieczamy i która będzie wypłacona wskazanej osobie po naszej śmierci. To dobry sposób na zabezpieczenie bytu naszych bliskich w razie nieszczęśliwego zdarzenia.

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Rynek ubezpieczeń w naszym kraju jest bardzo rozbudowany. Istnieje wiele firm, które proponują rozwiązania tego typu - należy jednak mieć na uwadze, że ich oferty mogą się znacząco od siebie różnić warunkami, nazwami handlowymi i zastrzeżeniami. Aby wybrać najkorzystniejszą ofertę, umów się na wizytę w Eurofinance. Nasz oddział we Wrocławiu pomoże Ci wybrać korzystną polisę na życie, która spełni wszystkie Twoje oczekiwania.

Ile kosztuje ubezpieczenie osobowe?

Na ubezpieczenie osobowe składa się kilka znaczących aspektów, które kształtują jej finalną cenę. Składnikiem polisy jest ubezpieczenie na życie, stąd brane pod uwagę są takie dane jak wiek osoby ubezpieczonej, aktualny stan zdrowia, przebyte choroby/operacje, aktualnie wykonywany zawód, styl życia (np. uprawianie sportów ekstremalnych, fizycznie wymagające hobby itp.), a także historia chorób w rodzinie. Samą polisę można opłacać miesięcznie, kwartalnie, a nawet rocznie, co sprawia, że jest to wygodne rozwiązanie dla osób o różnej zasobności portfela.

Na jak długo można wykupić ubezpieczenie na życie?

Istnieją dwa podstawowe rodzaje ubezpieczenia na życie - terminowe i bezterminowe. Oznacza to, że możemy wykupić polisę na określony czas - np. 20 lat, ale również skorzystać z dożywotniej oferty, która będzie ważna do śmierci ubezpieczonego. Wówczas suma ubezpieczenia zostanie przekazana wskazanej osobie. Szczegóły każdej polisy mogą się różnić w zależności od firmy, która ją oferuje - stąd tak istotne jest sprawdzenie warunków w OWU - Ogólnych Warunkach Ubezpieczenia.

Na jaką sumę warto się ubezpieczyć?

Suma ubezpieczenia zależy od kilku czynników - każda z firm oferuje inny zakres, bardzo często sięgający kilku milionów złotych. Dolny pułap najczęściej rozpoczyna się od kilkudziesięciu tysięcy złotych. Jak ją można wyznaczyć samodzielnie? Przede wszystkim należy jasno określić potrzeby finansowe, jakie mogą się pojawić po śmierci lub trwałym uszczerbku na zdrowiu. Można określić na dwa sposoby, np. poprzez wielokrotność aktualnych zarobków lub wydatków. W ten sposób łatwiej wybrać rząd wielkości, jaki powinien nas interesować w przyszłości, w razie nieszczęśliwego wypadku. Należy przy tym pamiętać, że im większa suma polisy, tym wyższy koszt po stronie ubezpieczonego.

Dowiedz się więcej - ostatnie artykuły

Jak wygląda ubezpieczenie OC autobusu?

Pojazdy przeznaczone do przewozu większej liczby osób są objęte tym samymi obowiązkami ubezpieczeniowymi, co samochody...

Czytaj dalej >
Jak najkorzystniej wybrać grupowe ubezpieczenie na życie?

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz ubezpieczyć swoich pracowników poza obowiązkowymi składkami na ZUS i ochronę zdrowia?...

Czytaj dalej >
Czy możliwe jest ubezpieczenie dzieł sztuki?

Dzieło sztuki to wyjątkowa pozycja w naszym majątku. Ma nie tylko wartość pieniężną, ale również...

Czytaj dalej >