+48 609 994 995
 • Wąwozowa 4 lok. H6 Kabaty
  02-796 Warszawa
 • pn-pt 9:00-18:00
  sobota 10:00-14:00
+48 609 994 995 Zadzwoń do nas

Umów się z mobilnym doradcą

Posiadamy mobilnych przedstawicieli handlowych, którzy docierają do klienta na terenie Warszawy oraz okolic.
Spotkanie z naszym specjalistą ułatwi Państwu dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Skontaktujemy się z Tobą - Oddział Warszawa Ursynów

Preferowana godzina kontaktu

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez Eurofinance sp. z o.o. w celu przedstawiania informacji o charakterze marketingowym, dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eurofinance sp. z o.o. na podany numer telefonu lub adres e-mail informacji o charakterze marketingowym , dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Poznaj nową jakość ubezpieczeń z Eurofinance!

Czujesz, że to odpowiedni moment, aby znaleźć dobre ubezpieczenie? Dobrze się składa! W Eurofinance mamy szeroką ofertę kilkunastu towarzystw, w której z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Zapraszamy do naszego oddziału, w którym pomożemy wybrać odpowiednie ubezpieczenie i poczęstujemy Cię pyszną kawą!

W naszym oddziale w Warszawie uzyskasz między innymi:

Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie turystyczne
Ubezpieczenie osobowe
Ubezpieczenie odp. cywilnej
Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenie medyczne

Eurofinance Sp. z o.o. – ubezpieczenia Warszawa Ursynów

Multiagencja Ubezpieczeniowa Eurofinance Sp. z o.o. działa w branży od ponad 10 lat. Cechuje nas profesjonalizm, stawianie dobra Klienta na pierwszym miejscu oraz indywidualne podejście. Nieustannie poszerzamy naszą ofertę. Korzystając z naszych usług, Klienci mogą kompleksowo wybrać wszystkie niezbędne ubezpieczenia w jednym miejscu. Proponujemy usługi ubezpieczeniowe dla Klientów Indywidualnych, Biznesowych, dla firm, instytucji, placówek oświatowych. Oferujemy m.in. ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia na wypadek choroby lub uszczerbku na zdrowiu, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia domów i mieszkań, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia OC/AC. Zawsze porównujemy propozycje różnych ubezpieczycieli, by wybrać najlepszą opcję dostosowaną po potrzeb Klienta. Nasze oddziały są obecne w całej Polsce. W Warszawie na Kabatach posiadamy siedzibę przy ul. Wąwozowa 4 lok. H6. W naszej firmie jest zatrudnionych również 110 mobilnych agentów ubezpieczeniowych, którzy spotykają się z Klientami w dowolnym, wskazanym miejscu. Można się z naszymi doradcami skontaktować również zdalnie: za pośrednictwem maila lub telefonicznie. Jesteśmy do Państwa dyspozycji od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 18:00, w soboty od 10:00 do 14:00. Po przeanalizowaniu potrzeb Klienta, wybieramy najkorzystniejszą ofertę ubezpieczeniową, przygotowujemy polisę, która następnie jest gotowa do odbioru.

Zapraszamy!

 

Ubezpieczenie dla Klientów Indywidualnych Warszawa Ursynów

Multiagencja ubezpieczeniowa Eurofinance w Warszawie na Kabatach proponuje ubezpieczenia dla Klientów Indywidualnych. Oferta obejmuje swoim zasięgiem m.in.: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia mienia.

 

Ubezpieczenia dla Klientów Indywidualnych Warszawa Ursynów – szczegółowy zakres:

 • ubezpieczenie na życie;
 • ubezpieczenia zdrowotne;
 • ubezpieczenia OC / AC / NNW;
 • ubezpieczenia NNW indywidualne;
 • ubezpieczenia indywidualne obejmujące ochronę prawną;
 • ubezpieczenia turystyczne pokrywające koszty leczenia za granicą;
 • ubezpieczenie mienia (dom, mieszkanie, budynek gospodarczy, biuro) od różnego rodzaju zdarzeń losowych m.in. ognia, zalania, katastrof budowlanych, powodzi itp.;
 • ubezpieczenie mienia na wypadek kradzieży;
 • ubezpieczenia rolne dla zabezpieczenia upraw rolnych i zwierząt gospodarskich.

Oddział Eurofinance Sp. z o.o. w Warszawie na Kabatach mieści się przy ulicy Wąwozowej 4 lok. H6. Pozostajemy do dyspozycji Klientów od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a także w soboty w godzinach 10:00-14:00. Zapraszamy do kontaktu telefonicznego: 609 994 995.

Wybierzemy najlepszy i najkorzystniejszy wariant ubezpieczenia.

 

Ubezpieczenia dla Klientów Biznesowych Warszawa Ursynów

Multiagencja ubezpieczeniowa Eurofinance Sp. z o.o. świadczy usługi ubezpieczeniowe Klientom Biznesowym, placówkom edukacyjnym, firmom, instytucjom itp. W celu skorzystania z oferty zapraszamy do oddziału w Warszawie na Ursynowie przy ul. Wąwozowa 4 lok. H6 lub rezerwując termin u doradcy mobilnego. Dojedzie on w miejsce wskazane przez Klienta.

 

Ubezpieczenia dla Klientów Biznesowych – szczegółowy zakres:

 • ubezpieczenia majątkowe;
 • gwarancje ubezpieczeniowe;
 • ochrona prawna przedsiębiorstw i firm;
 • ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej;
 • indywidualne pakiety ubezpieczeń dla małych i średnich firm;
 • ubezpieczenia dla pracowników firm- ubezpieczenie zdrowotne grupowe oraz grupowe ubezpieczenia na życie;
 • ubezpieczenia komunikacyjne;
 • ubezpieczenia dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych;
 • ubezpieczenia dla firm budowlanych: ubezpieczenia budowlano-montażowe, obejmujące swym zakresem ochronę prac kontraktowych i mienia przed zdarzeniami losowymi;
 • ubezpieczenia placówek oświatowych – ubezpieczenia NNW dla uczniów, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilno-prawnej pracowników placówek, ubezpieczenia placówki oświatowej od zdarzeń losowych; ubezpieczenie mienia stanowiącego wyposażenie placówki oświatowej.

Dane kontaktowe oddziału Eurofinance Sp. z o.o. Warszawa Ursynów

Zapraszamy do naszego oddziału znajdującego się w Warszawie na Ursynowie. Proponujemy kontakt telefoniczny, mailowy lub skorzystanie z usług doradcy mobilnego.

Oddział: Warszawa

02-796 Warszawa Kabaty

ul. Wąwozowa 4 lok. H6

tel.: 609 994 995

mail: warszawa@eurofinance.info.pl

pn.-pt. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00

Rozwiń