609 994 995

Ubezpiecz się na życie
w Warszawie-Ursynowie

Nasi agenci czekają w oddziale
przy ulicy Wąwozowej 4/H6.
Sprawdź naszą specjalną ofertę!

Podaj dane kontaktowe, a my przygotujemy najlepszą ofertę

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Ubezpiecz się na życie
w Warszawie-Ursynowie

Nasi agenci czekają w oddziale
przy ulicy Wąwozowej 4/H6.
Sprawdź naszą specjalną ofertę!

Ubezpieczenie osobowe

Zadbaj o przyszłość z polisą na życie

Ubezpieczenie to wyraz odpowiedzialności za swój los oraz przyszłość swoich najbliższych. Polisa na życie, zwana również ubezpieczeniem osobowym, to pakiet chroniący od następstw nieszczęśliwych wydarzeń - zarówno śmierci ubezpieczonego, jak i poważnych chorób (w rozszerzonym wariancie dotyczy to np. zawału serca czy udaru) czy konieczności hospitalizacji za granicą. Może również obejmować takie aspekty jak ochronę prawną czy NNW w życiu prywatnym. Bez względu na wybrane opcje, polisa na życie pozwala ze spokojem myśleć o nadchodzących latach.

Szukasz korzystnego ubezpieczenia na życie w Wraszawie-Ursynowie? Przekonaj się, co agenci Eurofinance mogą Ci zaproponować. Z nami wybór odpowiedniej polisy będzie znacznie prostszy!

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie osobowe w Eurofinance?

Jesteśmy multiagencją z ponad 10-letnim doświadczeniem na rynku ubezpieczeń. Doskonale wiemy, jak wspierać naszych klientów podczas tak ważnej decyzji, jak wykupienie polisy na życie. Umów się na spotkanie w Warszawie-Ursynowie i dowiedz się, co możesz zyskać.

Oszczędność

Pomożemy Ci wybrać najkorzystniejszą polisę w ciągu jednego spotkania, bez konieczności analizy dziesiątek ofert.

Ochrona

Z nami znajdziesz ubezpieczenie, które najlepiej będzie Cię chronić oraz zapewni przyszłość Twoim bliskim.

Bezpieczeństwo

Współpracujemy tylko z wiarygodnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi. To gwarancja dla polisy, którą podpisujesz.

Wsparcie

W razie potrzeby wypłaty sumy ubezpieczenia lub odszkodowania zgłoś się do nas. Pomożemy w formalnościach.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach na życie?

Czym jest ubezpieczenia na życie?

Ubezpieczenie na życie to element ubezpieczenia osobowego, ale bardzo często stosuje się te określenia zamienne. Prawnie zasady polis na życie regulują przepisy kodeksu cywilnego. Ubezpieczenie może obejmować świadczenia wypłacane w chwili śmierci ubezpieczonego, ale również ochronę w razie wystąpienia niezdolności do pracy czy niezbędnej hospitalizacji za granicą. Dodatkowo polisa na życie może dotyczyć ochrony prawnej czy NNW w życiu prywatnym - zakres oferty tak naprawdę zależy od naszych preferencji.

Jakie ubezpieczenie na życie warto wybrać?

Przed wyborem ubezpieczenia na życie należy pamiętać, że wśród wielu ofert znajdziemy polisy o zróżnicowanych nazwach handlowych oraz zakresach ochrony. To sprawia, że zdecydowanie się na tę jedną może być trudne. Ubezpieczenia mogą także różnić się sumą, na jaką się możemy ubezpieczyć, a także metodą ich opłacania (np. miesięcznie, kwartalnie itp.). Jeśli chcesz mieć pewność, że wybierasz najkorzystniejszą polisę, skontaktuj się z Eurofinance. Proponujemy ubezpieczenie na życie w Warszawie-Ursynowie - odwiedź nasz oddział znajdujący się przy ulicy Wąwozowej 4/H6, aby dowiedzieć się więcej!

Ile kosztuje ubezpieczenie osobowe?

Na ostateczną cenę ubezpieczenia na życie wpływa wiele czynników. Jednym z nich jest firma, w której się zdecydujemy ubezpieczyć. Ponadto znaczenie ma suma ubezpieczenia, ale również sposób opłacania polisy, który może funkcjonować w cyklu miesięcznym, kwartalnym, półrocznym czy rocznym. W przypadku ubezpieczenia na koszt odzwierciedla ryzyko, jakie podejmuje towarzystwo, zawierając tego typu umowę. Stąd znaczenie ma wiek osoby, która chce się ubezpieczyć, jej wykonywany zawód, przebyte choroby (a nawet ich obecność w rodzinie) i inne aspekty wpływające na ryzyko, a co za tym idzie - cenę ubezpieczenia osobowego.

Na jak długo można wykupić ubezpieczenie na życie?

Polisa na życie może być zawarta na określony czas - np. 5, 10 lub 20 lat albo do osiągnięcia określonego wieku przez ubezpieczonego. Inną opcją jest ubezpieczenie dożywotnie, którego suma będzie wypłacona wskazanej osobie po śmierci ubezpieczonego.

Na jaką sumę można się ubezpieczyć?

Suma ubezpieczenia zależy od naszych preferencji. Aby jednak była ona realna, warto zastanowić się, jakie mamy koszty utrzymania oraz poziom dochodów. Suma ubezpieczenia powinna być wielokrotnością jednej z tych kwot. Towarzystwa ubezpieczeniowe zazwyczaj proponują sumę opiewającą między kilkadziesiąt tysięcy złotych a milionem, przy tym należy pamiętać, że im większa kwota, tym wyższy będzie koszt samej polisy.

Dowiedz się więcej - ostatnie artykuły

Jak wygląda ubezpieczenie OC autobusu?

Pojazdy przeznaczone do przewozu większej liczby osób są objęte tym samymi obowiązkami ubezpieczeniowymi, co samochody...

Czytaj dalej >
Jak najkorzystniej wybrać grupowe ubezpieczenie na życie?

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz ubezpieczyć swoich pracowników poza obowiązkowymi składkami na ZUS i ochronę zdrowia?...

Czytaj dalej >
Czy możliwe jest ubezpieczenie dzieł sztuki?

Dzieło sztuki to wyjątkowa pozycja w naszym majątku. Ma nie tylko wartość pieniężną, ale również...

Czytaj dalej >