723 180 793

Ubezpieczenie na życie
w Gdańsku

Skontaktuj się z nami - mamy
dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Poznaj Ofertę
  • Krzemowa 2 lok. 1, 80-041 Gdańsk
  • pn – pt 9:00-18:00, sobota 10:00-14:00
667 870 178Zadzwoń do nas

Ubezpieczenie osobowe

Dlaczego warto mieć polisę na życie?

Zaledwie 25% Polaków korzysta z ubezpieczenia na życie. Oznacza to, że większość z nas zakłada, że nasi bliscy poradzą sobie finansowo w razie naszej śmierci lub np. utraty zdolności do pracy. To nie zawsze prawda. Ubezpieczenie na życie to odpowiedzialność za siebie, ale również za rodzinę, która może stracić znaczną część dochodów lub zostać z ogromnymi zobowiązaniami do spłaty. Ubezpieczenia osobowe pozwalają temu zapobiec. Skorzystaj z tej możliwości już dziś - czekamy w naszym oddziale przy ulicy Krzemowej 2/1.

Szukasz najkorzystniejszego ubezpieczenia na życie w Gdańsku? W Eurofinance zebraliśmy oferty kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu znajdziesz u nas idealną polisę.

Umów się z mobilnym doradcą

Posiadamy mobilnych przedstawicieli handlowych, którzy docierają do klienta na terenie Gdańska oraz okolic. Spotkanie z naszym specjalistą ułatwi Państwu dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Skontaktujemy się z Tobą - Oddział Ubezpieczenie na życie Gdańsk

Preferowana godzina kontaktu

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez Eurofinance sp. z o.o. w celu przedstawiania informacji o charakterze marketingowym, dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eurofinance sp. z o.o. na podany numer telefonu lub adres e-mail informacji o charakterze marketingowym , dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ubezpieczenie osobowe w Eurofinance - zaufaj profesjonalistom

Od ponad 10 lat doradzamy naszym klientom w sprawach ubezpieczeń osobowych. Znamy ten rynek i wiemy, jak stworzyć propozycję, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia?

Jedna, korzystna oferta

Nie musisz przeglądać dziesiątek polis. W Eurofinance otrzymasz konkretną propozycję, odpowiadającą Twoim wymaganiom

Ochrona

Polisa osobowa zapewni Ci bezpieczeństwo finansowe, a także zadba o przyszłość Twoich bliskich.

Bezpieczeństwo

Sięgamy po polisy wiarygodnych towarzystw, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoje interesy.

Wsparcie

W razie nieszczęśliwego zdarzenia pomożemy Ci w wyegzekwowaniu zapisów polisy ubezpieczeniowej.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach na życie?

Czym jest ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie osobowe, zwane również ubezpieczeniem na życie, to oferta skierowana tylko do osób fizycznych. Zadaniem polisy tego typu jest przeniesienie ryzyka osobowego na towarzystwo ubezpieczeniowe. Dotyczy to - w węższym zakresie - śmierci ubezpieczonego lub kalectwa i utraty zdolności do wykonywania pracy. Ubezpieczenia osobowe mogą dotyczyć innych czynników ryzyka, takich jak np. koszty leczenia za granicą, ochronę prawną (tj. takie elementy jak koszty postępowania sądowego, wynagrodzenia adwokata czy np. zasądzonej grzywny) czy szeroko rozumiane NNW w życiu prywatnym.

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Ze względu na wielkość rynku ubezpieczeniowego w Polsce trudno zliczyć wszystkie oferty polis na życie. Różnią się one niemal wszystkim - od nazwy handlowej, przed warunki i zastrzeżenia, po ostateczny koszt. W związku z ty wybór polisy warto powierzyć profesjonalistom, którzy doradzą, na co zwrócić uwagę w przypadku tak ważnej decyzji. Multiagencja Eurofinance wspiera swoich klientów w tym zakresie, dzięki czemu mogą dobrać polisę idealnie wpasowaną w swoje potrzeby.

Ile kosztuje ubezpieczenie osobowe?

Ubezpieczenie osobowe może składać się z kilku istotnych opcji, których obecność wpływa na ostateczną cenę polisy, Jednym z najważniejszych aspektów jest suma ubezpieczenia - im ona wyższa, tym bardziej rośnie koszt polisy. Do decyzji ubezpieczonego należy jeszcze sposób jej opłacania - np. miesięczny, kwartalny czy roczny, choć istnieje również możliwość opłacenia polisy w całości.

Na jak długo można wykupić ubezpieczenie na życie?

Długość polisy zależy od preferencji klienta. Może ona być dożywotnia lub terminowa. W tym drugim wypadku można ją zawrzeć na określony czas, np. 10 lub 20 lat, albo do konkretnego (np. 65.) roku życia. Decyzja w gruncie rzeczy zależy od nas.

Na jaką sumę warto się ubezpieczyć?

Im większa suma ubezpieczenia, tym lepiej możemy uposażyć bliską osobę lub zadbać o swoje interesy i zapobiec poważnym kosztom, np. leczenia czy z tytułu utraty dochodów. Zazwyczaj firmy ubezpieczeniowe oferują możliwość wyboru sumy do miliona złotych, a wyższe kwoty są obwarowane dodatkowymi warunkami. Jak we własnym zakresie ocenić, na jaką sumę powinniśmy się ubezpieczyć? Najlepiej wziąć pod uwagę jeden z czynników: roczne wydatki na utrzymanie (i pomnożyć je ośmiokrotnie) lub dochód z ostatnich 3 lat. Da to kwotę, która w przybliżeniu pokrywa najważniejsze potrzeby. Warto ją wziąć pod uwagę podczas wyboru polisy.

Dowiedz się więcej - ostatnie artykuły

Ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych i solarnych – gdzie kupić i ile kosztuje?

Energia odnawialna ma już ugruntowaną popularność wśród polskich gospodarstw domowych. Panele fotowoltaiczne i solarne są...

Czytaj dalej >
Autocasco a Assistance – jakie są różnice?

Dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne cieszą się coraz większą popularnością, a do najchętniej wybieranych należą Autocasco i...

Czytaj dalej >
Ubezpieczenie onkologiczne – co obejmuje jego zakres?

Poważna choroba, jaką jest nowotwór, może spotkać każdego z nas. Nawet co czwarty Polak może...

Czytaj dalej >