22 732 01 02

Ubezpieczenie na życie
w Legionowie

Sprawdź naszą specjalną ofertę w oddziale
Eurofinance przy ulicy Sobieskiego 49!

Podaj dane kontaktowe, a my przygotujemy najlepszą ofertę

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Ubezpieczenie na życie
w Legionowie

Sprawdź naszą specjalną ofertę w oddziale
Eurofinance przy ulicy Sobieskiego 49!

Ubezpieczenie osobowe

Jakie korzyści daje polisa na życie?

Podstawową zaletą ubezpieczeń osobowych jest to, że chronią one Twoją przyszłość, a także zabezpieczają byt Twoich najbliższych. Ich szerokie możliwości pozwalają także na uzyskanie ochrony prawnej, od NNW w życiu prywatnym czy np. zwrot kosztów podczas hospitalizacji za granicą. Dzięki ubezpieczeniu masz pewność, że Twoja sytuacja finansowa nie ulegnie pogorszeniu w obliczu niespodziewanych i nieszczęśliwych wydarzeń, a Twoja rodzina utrzyma poziom życia.

Poszukujesz najkorzystniejszego ubezpieczenia na życie w Legionowie? Przekonaj się, co możemy Ci zaoferować w Eurofinance. Ubezpiecz się od następstw nieszczęśliwych wypadków z pomocą naszych doradców!

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie na życie z Eurofinance?

Eurofinance to już ponad 10 lat tradycji w doradztwie ubezpieczeniowym. Nasi agenci pomogą Ci w określeniu najkorzystniejszych warunków polisy na życie, dzięki czemu zyskasz między innymi:

Oszczędność

Zamiast wertować dziesiątki umów, nasz agent zaproponuje Ci jedną ofertę, idealnie dopasowaną do Twoich potrzeb i możliwości.

Spokój

Ubezpieczenie na życie gwarantuje niezbędne środki w razie następstw nieszczęśliwych wypadków.

Bezpieczeństwo

Współpracujemy tylko ze wiarygodnymi towarzystwami ubezpieczeniowymi, aby Twoja polisa była w 100% zabezpieczona

Pewność

W razie konieczności wypłaty sumy ubezpieczenia, nasi agenci służą pomocą.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach na życie?

Co to jest ubezpieczenie osobowe?

Przedmiotem ubezpieczenia osobowego jest ryzyko osobowe ubezpieczonego. Zakres ubezpieczenia może dotyczyć nie tylko życia (tj. wypłaty świadczeń wybranej osobie po śmierci ubezpieczonego), ale również takich zdarzeń jak hospitalizacja za granicą, ochrona prawna czy szeroko rozumiane NNW w życiu prywatnym. Bardzo często ubezpieczenie na życie i osobowe oznaczają tę samą ofertę, chociaż zgodnie z definicją prawną z kodeksu cywilnego ubezpieczenia na życie zawierają się w ubezpieczeniach osobowych.

Jak wybrać ubezpieczenie na życie?

Na rynku istnieje co najmniej kilkanaście firm oferujących ubezpieczenia na życie. Każde z towarzystw ma zróżnicowane propozycje - również pod względem samych nazw produktów ubezpieczeniowych - w związku z czym, aby wybrać najkorzystniejszą ofertę, należy przeanalizować wiele z nich. Czy aby na pewno? Powierzając doradztwo multiagencji Eurofinance masz pewność, że podpiszesz najlepszą umowę ubezpieczeniową z możliwych.

Ile kosztuje ubezpieczenie osobowe?

Sposób, w jaki będziemy opłacać ubezpieczenie osobowe, zależy od nas. Możemy je opłacać miesięcznie, kwartalnie, rocznie, a nawet - od razu w całości. Na kwotę, którą będziemy uiszczać, wpływ ma suma ubezpieczenia, a także fakty, które przekażemy podczas podpisywania umowy. Są to m.in. takie informacje jak nasz wiek, stan zdrowia, wykonywany zawód, historia chorób i hospitalizacji czy chociażby uprawiane sporty ekstremalne. Czynniki te pozwalają towarzystwom określić ryzyko zawieranej umowy, co wpływa na jej ostateczny koszt.

Na jak długo można wykupić ubezpieczenie na życie?

Ważność polisy ubezpieczeniowej również zależy od naszych preferencji. Istnieją dwa zasadnicze rodzaje ubezpieczeń na życie - bezterminowe i terminowe. W przypadku tej drugiej możliwości ubezpieczenie będzie ważne np. przez 5, 10 czy 20 lat, ale również może być ważne do określonego w umowie wieku ubezpieczonego, np. 60 r.ż. Umowy bezterminowe zawiera się najczęściej w ramach ubezpieczenia na życie - świadczenie jest wówczas wypłacane po śmierci ubezpieczonego osobie wcześniej wybranej.

Na jaką sumę warto się ubezpieczyć?

Sumę ubezpieczenia wybieramy sami podczas podpisywania polisy. Może ona wynieść - w zależności od towarzystwa ubezpieczeniowego - od kilkudziesięciu tysięcy złotych do nawet miliona. Należy przy tym pamiętać, że im większa suma ubezpieczenia, tym wyższy będzie koszt (np. miesięczny), jaki poniesiemy. Jednocześnie wyższa suma polisy gwarantuje nam znacznie większe środki, np. w chwili utraty zdolności do wykonywania pracy. Jak wyznaczyć sumę ubezpieczenia? Najlepiej wziąć pod uwagę swoje (lub całego gospodarstwa domowego) roczne koszta utrzymania, a następnie pomnożyć - mniej więcej 10-krotnie. W ten sposób otrzymamy sumę bazową, od której warto rozpocząć podpisanie umowy.

Dowiedz się więcej - ostatnie artykuły

Jak wygląda ubezpieczenie OC autobusu?

Pojazdy przeznaczone do przewozu większej liczby osób są objęte tym samymi obowiązkami ubezpieczeniowymi, co samochody...

Czytaj dalej >
Jak najkorzystniej wybrać grupowe ubezpieczenie na życie?

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz ubezpieczyć swoich pracowników poza obowiązkowymi składkami na ZUS i ochronę zdrowia?...

Czytaj dalej >
Czy możliwe jest ubezpieczenie dzieł sztuki?

Dzieło sztuki to wyjątkowa pozycja w naszym majątku. Ma nie tylko wartość pieniężną, ale również...

Czytaj dalej >