91 851 11 99

Ubezpieczenie na życie

Skontaktuj się z naszym oddziałem w Szczecinie
i sprawdź wyjątkową ofertę!

Podaj dane kontaktowe, a my przygotujemy najlepszą ofertę

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Ubezpieczenie na życie

Skontaktuj się z naszym oddziałem w Szczecinie
i sprawdź wyjątkową ofertę!

Ubezpieczenie osobowe

Co obejmuje ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenia osobowe chronią od skutków nieprzewidzianych zdarzeń - zarówno Twoich bliskich, jak i osobę ubezpieczoną. W podstawowym wariancie ubezpieczenie na życie to polisa, która zapewnia wybranej osobie określone w umowie środki na wypadek śmierci ubezpieczonego. Pozwala to m.in. zabezpieczyć bliską osobę przed utratą części dochodów czy utrzymać jej podobny poziom życia. W rozszerzonym wariancie ubezpieczenia osobowe dotyczą kosztów leczenia za granicą, ochronę prawną, a także NNW w życiu prywatnym.

Chcesz ubezpieczyć się na życie w Szczecinie? Sprawdź Eurofinance! Nasi doradcy pomogą Ci wybrać polisę, która będzie zabezpieczać Twoją przyszłość i byt Twoich bliskich.

Dlaczego warto wybrać ubezpieczenie osobowe w Eurofinance?

Szukasz ubezpieczenia na życie w Szczecinie? W naszej multiagencji znajdziesz oferty kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych. Nie musisz ich analizować - nasi agenci przedstawią najlepszą propozycję na podstawie Twoich oczekiwań.

Oszczędność

Zamiast porównywać dziesiątki ofert, nasz agent podczas krótkiego spotkania przedstawi Ci najkorzystniejsze rozwiązanie.

Bezpieczeństwo

Najlepsza oferta przygotowana przez naszego agenta zapewni Ci i Twoim bliskim bezpieczeństwo finansowe.

Gwarancja

Oferujemy tylko polisy sprawdzonych firm z doświadczeniem. Dzięki temu masz pewność, że wszystkie warunki będą korzystne.

Opieka

Nasi agenci zajmą się Twoją sprawą, gdy nastąpi konieczność wystąpienia o odszkodowanie. Otrzymasz je jak najszybciej.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach na życie?

Co to jest ubezpieczenia na życie?

Ubezpieczenie na życie - inaczej polisa - to umowa (dożywotnia lub terminowa), której zadaniem jest zabezpieczyć przyszłość ubezpieczonego oraz jego najbliższych. Obecnie ubezpieczenie tego typu rzadko dotyczy tylko świadczenia w razie śmierci ubezpieczonego. Najczęściej jej zakres jest znacznie szerszy i obejmuje ochronę prawną, ochronę w razie znacznego uszczerbku na zdrowiu, inwalidztwa czy hospitalizacji (w tym również z powodu nowotworów) i odpowiedzialności NNW.

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Obecnie na rynku dostępnych jest dziesiątki ofert ubezpieczeń na życie. Towarzystwa proponują różne rozwiązania, dostępne pod specyficznymi nazwami handlowymi, które mogą nie być jasne dla osoby, która szuka polisy. Chcesz wybrać najlepsze ubezpieczenie na życie w Szczecinie? Skontaktuj się z nami - agenci Eurofinance przygotują najkorzystniejszą ofertę, spełniającą wszystkie Twoje wymagania. W naszym oddziale dowiesz się wszystkiego, co musisz wiedzieć przed podpisaniem polisy na życie.

Ile kosztuje ubezpieczenie osobowe?

Koszt ubezpieczenia osobowego zależy od jego zakresu, czasu obowiązywania oraz sumy ubezpieczenia. Te trzy podstawowe aspekty decydują o tym, ile wyniesie ostatecznie koszt ubezpieczenia osobowego. Jeśli w zakresie polisy na życie jest wypłata środków po śmierci ubezpieczonego, to wówczas towarzystwo ubezpieczeniowe bierze pod uwagę takie czynniki jak wiek, przebyte choroby, wykonywany zawód, historię schorzeń w rodzinie, a także takie okoliczności jak posiadanie samochodu czy uprawianie sportów ekstremalnych. Fakty te pozwalają ocenić ryzyko i precyzyjnie określić koszt ubezpieczenia na życie. Opłata za ubezpieczenie może być miesięczna, kwartalna lub roczna.

Ile wynosi ważność ubezpieczenia na życie?

Istnieją dwa rodzaje polisy ubezpieczeniowej - może ona być dożywotnia lub terminowa. Najkrócej zawiera się je na 12 miesięcy, w przypadku polisy terminowej okres ten może wynieść np. 5, 10 lub 20 lat. Wówczas po jego upływie wypłaca się ubezpieczonemu określoną w umowie sumę pieniędzy. Długość ubezpieczenia zależy od naszych preferencji i potrzeb - towarzystwa mają w ofercie różne warianty, które warto rozważyć.

Na jaką sumę maksymalnie można się ubezpieczyć?

Suma ubezpieczenia może być znacząco różna i zależy od konkretnej oferty i towarzystwa ubezpieczeniowego. Zazwyczaj górna granica wynosi 2-3 miliony złotych, dolna - ok. 50 tysięcy złotych. Decyzja, na jaką sumę chcemy się ubezpieczyć, zależy od nas. Jak wyliczyć samodzielnie korzystną sumę? Możemy to zrobić na dwa sposoby. Jednym z nich jest pomnożenie rocznych wydatków (rachunków i innych kosztów utrzymania). Drugim sposobem jest wzięcie pod uwagę zarobków z ostatnich 3 lat. Bez względu na metodę, suma ubezpieczenia powinna realnie uwzględniać potrzeby zainteresowanych.

Dowiedz się więcej - ostatnie artykuły

Jak wygląda ubezpieczenie OC autobusu?

Pojazdy przeznaczone do przewozu większej liczby osób są objęte tym samymi obowiązkami ubezpieczeniowymi, co samochody...

Czytaj dalej >
Jak najkorzystniej wybrać grupowe ubezpieczenie na życie?

Jesteś przedsiębiorcą i chcesz ubezpieczyć swoich pracowników poza obowiązkowymi składkami na ZUS i ochronę zdrowia?...

Czytaj dalej >
Czy możliwe jest ubezpieczenie dzieł sztuki?

Dzieło sztuki to wyjątkowa pozycja w naszym majątku. Ma nie tylko wartość pieniężną, ale również...

Czytaj dalej >