+48 22 311 14 44

Ubezpieczenie na życie

Skontaktuj się z nami i skorzystaj
ze specjalnej oferty!

Ubezpieczenie osobowe

Co obejmuje ubezpieczenie na życie?

W skład ubezpieczeń osobowych wchodzą: koszty leczenia za granicą, ochrona prawna oraz NNW w życiu prywatnym. Osoba korzystająca z zabezpieczenia wydatków poniesionych w wyniku hospitalizacji zagranicznej ma zapewniony zwrot pieniędzy wydanych na leczenie szpitalne, transport, konsultację medyczną, a także niezbędne lekarstwa. Majątkowe ubezpieczenie ochrony prawnej zabezpiecza finansowo sprawy cywilne, które trafiły do sądu z naszego powództwa oraz pokrywa koszty obrony sądowej w sprawach karnych lub wykroczenia. Ponadto powyższa forma ochrony reguluje wszelkie wydatki związane z wynagrodzeniem adwokata i kosztami sądowymi.
Ubezpieczenie przeciwko skutkom nieszczęśliwych wypadków chroni nas i naszą rodzinę przed konsekwencjami nieszczęśliwych zdarzeń, w wyniku których doznajemy uszczerbku na zdrowiu lub ponosimy śmierć.

Skontaktujemy się z Tobą - Ubezpieczenie na życie

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Informacja o przetwarzaniu danych osobowych

Dlaczego warto skorzystać z naszej oferty ubezpieczeń?

Eurofinance to multiagencja, która łączy oferty kilkunastu firm ubezpieczeniowych. Nasi agenci dobierają ubezpieczenie komunikacyjne pasujące do Twoich potrzeb. Ponad 10 lat doświadczenia pozwala nam na skuteczną opiekę nad klientami, z którymi widujemy się w naszych 20 oddziałach lub w miejscu wybranym przez osobę zainteresowaną ubezpieczeniem. Gdzie możemy spotkać się z Tobą?

Oszczędzasz czas i pieniądze

Zamiast spotykać się z wieloma przedstawicielami - rozmawiasz z jednym agentem, który wybiera najkorzystniejszą polisę.

Masz ochronę

Podczas krótkiej rozmowy podpisujesz za jednym razem wszystkie polisy komunikacyjne, których potrzebujesz.

Masz pewność

Oferujemy sprawdzone polisy doświadczonych firm. Nasi agenci opiekują się przebiegiem podpisania umowy.

Masz gwarancję

Nasi agenci zajmą się Twoją sprawą, gdy nastąpi konieczność wystąpienia o odszkodowanie. Otrzymasz je jak najszybciej.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach na życie?

Co to jest ubezpieczenia na życie?

Ubezpieczenie na życie dotyczy bezpośrednio życia osoby ubezpieczonej. Oznacza to, że jego głównym celem jest zabezpieczenie osoby uposażonej w razie śmierci ubezpieczonego. W rozszerzonym zakresie ubezpieczenie na życie chroni również przed następstwami nieszczęśliwych wypadków (np. niezdolnością do pracy), hospitalizacją czy poważnymi chorobami. Ubezpieczenie na życie może występować w dwóch formach: czystej oraz mieszanej. W tej pierwszej ubezpieczony nie może korzystać ze zgromadzonych środków, w wypadku drugiego rodzaju polisy ma taką możliwość.

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Ubezpieczenia na życie w różnych instytucjach różnią się nazwą, zakresem i finalnym kosztem. Z tego powodu wybór najkorzystniejszego ubezpieczenia na życie najlepiej powierzyć profesjonalistom. Nasi agenci znajdą w gąszczu ofert taką, która najlepiej będzie odpowiadać Twoim potrzebom oraz będzie chronić Twój interes i Twoją rodzinę. Dzięki temu masz pewność, że decydujesz się na opłacalne rozwiązanie.

Ile kosztuje ubezpieczenie osobowe?

Koszt ubezpieczenia zależy od wielu czynników. Ostateczna kwota zależy m.in. od warunków Ubezpieczyciela, w tym suma ubezpieczenia, jego typu (czyste lub mieszane) zakres oraz czas obowiązywania. Ponadto znaczenie ma Twój wiek i aktualny stanu zdrowia, a także przebyte choroby i schorzenia występujących w rodzinie. Ubezpieczyciele biorą również pod uwagę Twoją wykonywany zawód, a nawet to, czy uprawiasz sporty ekstremalne. Nie chcesz przepłacić za ubezpieczenie osobowe? Skorzystaj z usług Eurofinance, aby zabezpieczyć siebie i swoich najbliższych.

Dowiedz się więcej - ostatnie artykuły

Potrącenie zwierzęcia – jakie ubezpieczenie pomoże uniknąć kosztów naprawy?

Wiele polskich dróg prowadzi przez lasy, tereny przyrodnicze czy szlaki, którymi przemieszczają się zwierzęta. Jadąc...

Czytaj dalej >
Minicasco – co to za ubezpieczenie? Co obejmuje?

Minicasco, zwane inaczej mini AC, to ubezpieczenie o nieco węższym zakresie, które istnieje na rynku...

Czytaj dalej >
Jak przebiega naprawa samochodu z OC sprawcy wypadku?

Każda kolizja drogowa przysparza nerwów wszystkim uczestnikom zdarzenia, bez względu na to, który z nich...

Czytaj dalej >