Bemowo 663 363 333 Ursynów 609 994 995

Ubezpieczenia na życie
/ NNW / Medyczne
w Warszawie

Skontaktuj się z nami - mamy
dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Poznaj Ofertę

Ubezpieczenie osobowe

Dlaczego warto mieć polisę na życie?

Zaledwie 25% Polaków korzysta z ubezpieczenia na życie. Oznacza to, że większość z nas zakłada, że nasi bliscy poradzą sobie finansowo w razie naszej śmierci lub np. utraty zdolności do pracy. To nie zawsze prawda. Ubezpieczenie na życie to odpowiedzialność za siebie, ale również za rodzinę, która może stracić znaczną część dochodów lub zostać z ogromnymi zobowiązaniami do spłaty. Ubezpieczenia osobowe pozwalają temu zapobiec. Skorzystaj z tej możliwości już dziś - czekamy w naszych oddziałach przy ulicy Batalionów Chłopskich 81 lok. U1 lub Wąwozowa 4 lok. H6 Kabaty

Szukasz najkorzystniejszego ubezpieczenia na życie w Warszawie? W Eurofinance zebraliśmy oferty kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu znajdziesz u nas idealną polisę.

Umów się z mobilnym doradcą

Posiadamy mobilnych przedstawicieli handlowych, którzy docierają do klienta na terenie Warszawy oraz okolic. Spotkanie z naszym specjalistą ułatwi Państwu dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Skontaktujemy się z Tobą - wypełnij formularz

Preferowana godzina kontaktu

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez Eurofinance sp. z o.o. w celu przedstawiania informacji o charakterze marketingowym, dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eurofinance sp. z o.o. na podany numer telefonu lub adres e-mail informacji o charakterze marketingowym , dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ubezpieczenie osobowe w Eurofinance - zaufaj profesjonalistom

Od ponad 10 lat doradzamy naszym klientom w sprawach ubezpieczeń osobowych. Znamy ten rynek i wiemy, jak stworzyć propozycję, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia?

Jedna, korzystna oferta

Nie musisz przeglądać dziesiątek polis. W Eurofinance otrzymasz konkretną propozycję, odpowiadającą Twoim wymaganiom

Ochrona

Polisa osobowa zapewni Ci bezpieczeństwo finansowe, a także zadba o przyszłość Twoich bliskich.

Bezpieczeństwo

Sięgamy po polisy wiarygodnych towarzystw, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoje interesy.

Wsparcie

W razie nieszczęśliwego zdarzenia pomożemy Ci w wyegzekwowaniu zapisów polisy ubezpieczeniowej.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach na życie?

Czym jest ubezpieczenie na życie?

Ubezpieczenie osobowe, zwane również ubezpieczeniem na życie, to oferta skierowana tylko do osób fizycznych. Zadaniem polisy tego typu jest przeniesienie ryzyka osobowego na towarzystwo ubezpieczeniowe. Dotyczy to - w węższym zakresie - śmierci ubezpieczonego lub kalectwa i utraty zdolności do wykonywania pracy. Ubezpieczenia osobowe mogą dotyczyć innych czynników ryzyka, takich jak np. koszty leczenia za granicą, ochronę prawną (tj. takie elementy jak koszty postępowania sądowego, wynagrodzenia adwokata czy np. zasądzonej grzywny) czy szeroko rozumiane NNW w życiu prywatnym.

Jakie ubezpieczenie na życie wybrać?

Ze względu na wielkość rynku ubezpieczeniowego w Polsce trudno zliczyć wszystkie oferty polis na życie. Różnią się one niemal wszystkim - od nazwy handlowej, przed warunki i zastrzeżenia, po ostateczny koszt. W związku z ty wybór polisy warto powierzyć profesjonalistom, którzy doradzą, na co zwrócić uwagę w przypadku tak ważnej decyzji. Multiagencja Eurofinance wspiera swoich klientów w tym zakresie, dzięki czemu mogą dobrać polisę idealnie wpasowaną w swoje potrzeby.

Ile kosztuje ubezpieczenie osobowe?

Ubezpieczenie osobowe może składać się z kilku istotnych opcji, których obecność wpływa na ostateczną cenę polisy, Jednym z najważniejszych aspektów jest suma ubezpieczenia - im ona wyższa, tym bardziej rośnie koszt polisy. Do decyzji ubezpieczonego należy jeszcze sposób jej opłacania - np. miesięczny, kwartalny czy roczny, choć istnieje również możliwość opłacenia polisy w całości.

Na jak długo można wykupić ubezpieczenie na życie?

Długość polisy zależy od preferencji klienta. Może ona być dożywotnia lub terminowa. W tym drugim wypadku można ją zawrzeć na określony czas, np. 10 lub 20 lat, albo do konkretnego (np. 65.) roku życia. Decyzja w gruncie rzeczy zależy od nas.

Dowiedz się więcej - ostatnie artykuły

Ubezpieczenie kota w ramach ubezpieczenia mieszkania

Kot czy pies to przyjaciel i wierny towarzysz, którego często traktujemy jak członka rodziny. Nic...

Czytaj dalej >
Ubezpieczenie tabletu i iPada – co warto wiedzieć?

Tablet, iPad oraz podobne urządzenia elektroniczne to coraz bardziej zaawansowane sprzęty, których wartość może sięgać...

Czytaj dalej >
Ubezpieczenie cargo – czym jest?

Ubezpieczenie cargo to polisa przygotowana z myślą o firmach transportowych, handlowych i produkcyjnych, które są...

Czytaj dalej >