Bemowo 663 363 333 Ursynów 609 994 995

Ubezpieczenia na życie
/ NNW / Medyczne
w Warszawie

Skontaktuj się z nami - mamy
dla Ciebie wyjątkową ofertę!

Poznaj Ofertę

Ubezpieczenie osobowe

Dlaczego warto mieć polisę na życie?

Zaledwie 25% Polaków korzysta z ubezpieczenia na życie. Oznacza to, że większość z nas zakłada, że nasi bliscy poradzą sobie finansowo w razie naszej śmierci lub np. utraty zdolności do pracy. To nie zawsze prawda. Ubezpieczenie na życie to odpowiedzialność za siebie, ale również za rodzinę, która może stracić znaczną część dochodów lub zostać z ogromnymi zobowiązaniami do spłaty. Ubezpieczenia osobowe pozwalają temu zapobiec. Skorzystaj z tej możliwości już dziś - czekamy w naszych oddziałach przy ulicy Batalionów Chłopskich 81 lok. U1 lub Wąwozowa 4 lok. H6 Kabaty

Szukasz najkorzystniejszego ubezpieczenia na życie w Warszawie? W Eurofinance zebraliśmy oferty kilkunastu towarzystw ubezpieczeniowych, dzięki czemu znajdziesz u nas idealną polisę.

Umów się z mobilnym doradcą

Posiadamy mobilnych przedstawicieli handlowych, którzy docierają do klienta na terenie Warszawy oraz okolic. Spotkanie z naszym specjalistą ułatwi Państwu dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Skontaktujemy się z Tobą - wypełnij formularz

Preferowana godzina kontaktu

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez Eurofinance sp. z o.o. w celu przedstawiania informacji o charakterze marketingowym, dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eurofinance sp. z o.o. na podany numer telefonu lub adres e-mail informacji o charakterze marketingowym , dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Ubezpieczenie osobowe w Eurofinance - zaufaj profesjonalistom

Od ponad 10 lat doradzamy naszym klientom w sprawach ubezpieczeń osobowych. Znamy ten rynek i wiemy, jak stworzyć propozycję, która będzie odpowiadać Twoim potrzebom. Dlaczego warto skorzystać z naszego wsparcia?

Jedna, korzystna oferta

Nie musisz przeglądać dziesiątek polis. W Eurofinance otrzymasz konkretną propozycję, odpowiadającą Twoim wymaganiom

Ochrona

Polisa osobowa zapewni Ci bezpieczeństwo finansowe, a także zadba o przyszłość Twoich bliskich.

Bezpieczeństwo

Sięgamy po polisy wiarygodnych towarzystw, dzięki czemu nie musisz martwić się o swoje interesy.

Wsparcie

W razie nieszczęśliwego zdarzenia pomożemy Ci w wyegzekwowaniu zapisów polisy ubezpieczeniowej.

Co warto wiedzieć o ubezpieczeniach na życie?

Ubezpieczenie na życie Warszawa - czym jest i na jakich zasadach działa?

Ubezpieczenie osobowe, zwane również ubezpieczeniem na życie, to oferta skierowana tylko do osób fizycznych. Zadaniem polisy tego typu jest przeniesienie ryzyka osobowego na towarzystwo ubezpieczeniowe. Dotyczy to - w węższym zakresie - śmierci ubezpieczonego lub kalectwa i utraty zdolności do wykonywania pracy. Ubezpieczenia osobowe mogą dotyczyć innych czynników ryzyka, takich jak np. koszty leczenia za granicą, ochronę prawną (tj. takie elementy jak koszty postępowania sądowego, wynagrodzenia adwokata czy np. zasądzonej grzywny) czy szeroko rozumiane NNW w życiu prywatnym.

Polisa na życie Warszawa to oferta kierowana tylko do osób fizycznych, której celem jest przeniesienie ryzyka osobowego na towarzystwo ubezpieczeniowe. Ubezpieczenie na życie w Warszawie zabezpiecza finansowo osoby uposażone, które są wskazywane przez ubezpieczonego. W przypadku śmierci osoby ubezpieczonej uposażony otrzymuje świadczenie w wysokości sumy ubezpieczenia. Ochrona ubezpieczeniowa może obejmować także dodatkowe sytuacje, określane w warunkach ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na życie w Warszawie w wersji podstawowej ma za zadanie ochronę bliskich osoby ubezpieczonej w razie jej nagłej śmierci. Tego typu polisa to jedna z najważniejszych form zabezpieczenia finansowego. Polisa na życie Warszawa jest gwarancją wypłaty odszkodowania z tytułu zgonu, a jego wysokość determinuje kwota opłacanej składki ubezpieczenia.

Ubezpieczenie na życie Warszawa - jak wybrać?

Ze względu na wielkość rynku ubezpieczeniowego w Polsce trudno zliczyć wszystkie oferty polis na życie. Różnią się one niemal wszystkim - od nazwy handlowej, przed warunki i zastrzeżenia, po ostateczny koszt. W związku z tym wybór polisy warto powierzyć profesjonalistom, którzy doradzą, na co zwrócić uwagę w przypadku tak ważnej decyzji. Multiagencja Eurofinance wspiera swoich klientów w tym zakresie, dzięki czemu mogą dobrać polisę idealnie wpasowaną w swoje potrzeby.

Każda osoba ubezpieczona ma osobiste oczekiwania i wymagania względem polisy na życie w Warszawie. Z tego powodu warto szukać i porównywać ze sobą wszystkie dostępne opcje. Przed zakupem ubezpieczenia na życie w Warszawie należy dokładnie zweryfikować Ogólne Warunki Ubezpieczenia (OWU). Istotnym kryterium jest również suma ubezpieczenia, czyli maksymalna wysokość odszkodowania wypłacana w razie zaistnienia sytuacji określonych w umowie ubezpieczenia. Warto jednak mieć na uwadze fakt, że im tańsza polisa na życie w Warszawie, tym niższa maksymalna suma odszkodowania, jaką można uzyskać. Kluczowe w tym wypadku są także limity związane z wiekiem ubezpieczonego oraz limity świadczeń. W niektórych polisach towarzystwa ubezpieczeniowe określają maksymalną wysokość pobieranych świadczeń. Podczas zawierania umowy ubezpieczenia na życie w Warszawie należy zwrócić uwagę na okres karencji, czyli czasowe wyłączenie odpowiedzialności, w trakcie którego nie przysługuje wypłata odszkodowania. Warto znać tego typu zapisy przed podpisaniem umowy, co pozwoli uniknąć w przyszłości rozczarowania.

Ile kosztuje ubezpieczenie osobowe?

Ubezpieczenie osobowe może składać się z kilku istotnych opcji, których obecność wpływa na ostateczną cenę polisy, Jednym z najważniejszych aspektów jest suma ubezpieczenia - im ona wyższa, tym bardziej rośnie koszt polisy. Do decyzji ubezpieczonego należy jeszcze sposób jej opłacania - np. miesięczny, kwartalny czy roczny, choć istnieje również możliwość opłacenia polisy w całości.

Na jak długo można wykupić ubezpieczenie na życie w Warszawie?

Długość polisy zależy od preferencji klienta. Może ona być dożywotnia lub terminowa. W tym drugim wypadku można ją zawrzeć na określony czas, np. 10 lub 20 lat, albo do konkretnego (np. 65.) roku życia. Decyzja w gruncie rzeczy zależy od nas.

Czas trwania polisy na życie w Warszawie jest kwestią indywidualną, ustaloną w porozumieniu z ubezpieczycielem. Umowa może opiewać na 12 miesięcy lub na kilkadziesiąt lat. Do dyspozycji klientów są również dożywotnie warianty ubezpieczenia na życie w Warszawie. Jednak nie każdy może skorzystać z polisy bezterminowej. Okres trwania umowy ubezpieczenia na życie Warszawa uzależniony jest od wieku ubezpieczonego oraz od jego stanu zdrowia.

Ubezpieczenie NNW Warszawa - jak rozszerzyć zakres ochrony?

Ubezpieczenie NNW Warszawa (na wypadek uszkodzenia ciała) wchodzi w skład ubezpieczenia na życie. Polisa NNW może zostać dopasowana do indywidualnych potrzeb ubezpieczonego w ramach rozszerzenia zakresu ochrony polisy na życie w Warszawie o dodatkowe sytuacje dotyczące chorób lub nieszczęśliwego wypadku. Zakres ochrony można rozszerzyć o:

  • • wystąpienie poważnej choroby,
  • • trwały uszczerbek na zdrowiu,
  • pobyt w szpitalu,
  • • ochronę na wypadek niezdolności do pracy,
  • • ochronę w przypadku śmierci bliskich,
  • • inne zdarzenia, takie jak narodziny dziecka.

Polisa na życie Warszawa - ile kosztuje?

Wysokość miesięcznej składki ubezpieczenia na życie w Warszawie ustalana jest indywidualnie. Wpływa na nią wiele czynników, np. wiek i stan zdrowia ubezpieczonego, wysokość sumy ubezpieczenia, okres ubezpieczenia, zakres ochrony ubezpieczeniowej czy wybrany wariant ubezpieczenia. Na pytanie o koszt polisy na życie w Warszawie nie ma więc jednoznacznej odpowiedzi, ponieważ każde towarzystwo ubezpieczeniowe proponuje swoim klientom inne warunki. Wysokość składki wynosi najczęściej kilkadziesiąt złotych miesięcznie, ale koszty mogą wzrosnąć, jeśli płatnik składek ubezpieczy dodatkowo pozostałych członków rodziny. Istotną rolę odgrywają tutaj również wszelkie rozszerzenia ubezpieczenia, które uwzględniają hospitalizację, operacje chirurgiczne czy leczenie za granicą. Wysokość opłat za ubezpieczenie na życie w Warszawie może ulegać zmianom w czasie obowiązywania umowy (wyłącznie za zgodą osoby ubezpieczonej).

Dowiedz się więcej - ostatnie artykuły

Ubezpieczenie paneli fotowoltaicznych i solarnych – gdzie kupić i ile kosztuje?

Energia odnawialna ma już ugruntowaną popularność wśród polskich gospodarstw domowych. Panele fotowoltaiczne i solarne są...

Czytaj dalej >
Autocasco a Assistance – jakie są różnice?

Dobrowolne ubezpieczenia komunikacyjne cieszą się coraz większą popularnością, a do najchętniej wybieranych należą Autocasco i...

Czytaj dalej >
Ubezpieczenie onkologiczne – co obejmuje jego zakres?

Poważna choroba, jaką jest nowotwór, może spotkać każdego z nas. Nawet co czwarty Polak może...

Czytaj dalej >