Bemowo +48 663 363 333 Ursynów +48 609 994 995

Umów się z mobilnym doradcą

Posiadamy mobilnych przedstawicieli handlowych, którzy docierają do klienta na terenie Warszawy oraz okolic.
Spotkanie z naszym specjalistą ułatwi Państwu dopasowanie oferty do indywidualnych potrzeb.

Skontaktujemy się z Tobą - wypełnij formularz

Preferowana godzina kontaktu

Zaznacz wszystkie

Wyrażam zgodę na wykonywanie połączeń głosowych przez Eurofinance sp. z o.o. w celu przedstawiania informacji o charakterze marketingowym, dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od Eurofinance sp. z o.o. na podany numer telefonu lub adres e-mail informacji o charakterze marketingowym , dotyczących produktów i usług świadczonych przez zakłady ubezpieczeń współpracujące z Eurofinance oraz promocji organizowanych przez Eurofinance

Wiem, że mam prawo w dowolnym momencie wycofać zgodę. Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania moich danych, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem.

Poznaj nową jakość ubezpieczeń z Eurofinance!

Czujesz, że to odpowiedni moment, aby znaleźć dobre ubezpieczenie? Dobrze się składa! W Eurofinance mamy szeroką ofertę kilkunastu towarzystw, w której z pewnością znajdziesz coś dla siebie! Zapraszamy do naszego oddziału, w którym pomożemy wybrać odpowiednie ubezpieczenie i poczęstujemy Cię pyszną kawą!

W naszym oddziale w Warszawie uzyskasz między innymi:

Ubezpieczenia komunikacyjne
Ubezpieczenie na życie
Ubezpieczenie turystyczne
Ubezpieczenie osobowe
Ubezpieczenie odp. cywilnej
Ubezpieczenia majątkowe
Ubezpieczenie medyczne

Eurofinance Sp. z o.o. – ubezpieczenia Warszawa

Multiagencja Ubezpieczeniowa Eurofinance Sp. z o.o. to firma, której można zaufać. Działamy na rynku od ponad 10 lat i przez ten czas mnóstwo osób zwróciło się do nas o pomoc w wyborze najlepszego ubezpieczenia. Jesteśmy profesjonalistami, liczy się dla nas Klient, dlatego też cechuje nas elastyczność i indywidualne podejście. Zawsze trafiamy w potrzeby każdej osoby, która się chce wybrać odpowiedni produkt dla siebie. Przychodząc do Eurofinance, Klienci mają pewność, że w jednym miejscu są w stanie zakupić wszystkie ubezpieczenia, bez względu na ich charakter.

Posiadamy w ofercie usługi ubezpieczeniowe dla Klientów Indywidualnych, Biznesowych, dla firm, ale także dla większych instytucji, w tym dla placówek oświatowych. Wśród produktów, które pomagamy wybrać, są ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia na wypadek choroby lub uszczerbku na zdrowiu, ubezpieczenia majątkowe, ubezpieczenia mienia, ubezpieczenia domów i mieszkań, ubezpieczenia turystyczne, ubezpieczenia OC/AC.

Dlaczego warto nam zaufać? Poszczególne agencje ubezpieczeniowe zawsze przekonują, że ich produkt jest najlepszy. Eurofinance to multiagencja, zatem na wstępie porównujemy dla Klientów wszystkie dostępne opcje i wskazujemy najkorzystniejszą, która wpisuje się w aktualne potrzeby. Posiadamy oddziały w całej Polsce. W Warszawie nasze siedziby mieszczą się przy ul. Batalionów Chłopskich 81 lok. U1 oraz ul. Wąwozowa 4 lok. H6 Kabaty. Podkreślamy, że jesteśmy w stanie również dojechać do Klienta – pracuje dla nas 110 mobilnych doradców ubezpieczeniowych. Zapraszamy także do kontaktu telefonicznego 663 363 333 Bemowo, 609 994 995 Ursynów lub mailowego: bemowo@eurofinance.info.pl, ursynow@eurofinance.info.pl. Nasz oddział jest czynny w następujących godzinach: pon.-pt. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00. Wskażemy najlepszą ofertę ubezpieczenia, przygotujemy polisę i niemalże natychmiast będzie ona gotowa do odbioru.

 

Ubezpieczenie dla Klientów Indywidualnych Warszawa

Ubezpieczenia dla Klientów Indywidualnych to jedna z opcji dostępnych w multiagencji Eurofinance w Warszawie. Oferujemy: ubezpieczenia na życie, ubezpieczenia zdrowotne, ubezpieczenia mienia i nie tylko.

Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółową ofertą ubezpieczeń dla Klientów Indywidualnych:

 • ubezpieczenie na życie;
 • ubezpieczenia zdrowotne;
 • ubezpieczenie mienia na wypadek kradzieży;
 • ubezpieczenie mienia (dom, mieszkanie, budynek gospodarczy, biuro) od różnego rodzaju zdarzeń losowych m.in. ognia, zalania, katastrof budowlanych, powodzi itp.;
 • ubezpieczenia turystyczne pokrywające koszty leczenia za granicą;
 • ubezpieczenia OC / AC / NNW;
 • ubezpieczenia NNW indywidualne;
 • ubezpieczenia indywidualne obejmujące ochronę prawną;
 • ubezpieczenia rolne dla zabezpieczenia upraw rolnych i zwierząt gospodarskich.

Oddziały Eurofinance Sp. z o.o. w Warszawie mieszczą się przy ulicy Batalionów Chłopskich 81 lok. U1 oraz Wąwozowa 4 lok. H6 Kabaty. Pracujemy od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00-18:00, a także w soboty w godzinach 10:00-14:00. Można się z nami skontaktować telefonicznie: 663 363 333 Bemowo, 609 994 995 Ursynów lub mailowo: bemowo@eurofinance.info.pl, ursynow@eurofinance.info.pl.

Ubezpieczenia dla Klientów Biznesowych Warszawa

Multiagencja ubezpieczeniowa Eurofinance Sp. z o.o. świadczy usługi ubezpieczeniowe również Klientom Biznesowym, firmom i placówkom edukacyjnym. Zapraszamy do naszego oddziału multiagencji ubezpieczeniowej w Warszawie na Bemowie przy ul. Batalionów Chłopskich 81 lok lub na Ursynowie ul. Wąwozowa 4 lok. H6 Kabaty. Jeśli Klient preferuje wizytę we wskazanym przez siebie miejscu, to proponujemy zarezerwowanie terminu u doradcy mobilnego.

Dla Klientów Biznesowych i instytucji proponujemy następujące ubezpieczenia:

 • ochrona prawna przedsiębiorstw i firm;
 • ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej;
 • ubezpieczenia majątkowe;
 • gwarancje ubezpieczeniowe;
 • ubezpieczenia komunikacyjne;
 • indywidualne pakiety ubezpieczeń dla małych i średnich firm;
 • ubezpieczenia dla pracowników firm – ubezpieczenie zdrowotne grupowe oraz grupowe ubezpieczenia na życie;
 • ubezpieczenia dla wspólnot i spółdzielni mieszkaniowych;
 • ubezpieczenia budowlano-montażowe: ochrona prac kontraktowych i mienia przed zdarzeniami losowymi;
 • ubezpieczenia placówek oświatowych: ubezpieczenia NNW dla uczniów, ubezpieczenia odpowiedzialności cywilno-prawnej pracowników placówek, ubezpieczenia placówki oświatowej od zdarzeń losowych; ubezpieczenie mienia stanowiącego wyposażenie placówki oświatowej.

Dane kontaktowe oddziału Eurofinance Sp. z o.o. Warszawa

Zapraszamy do naszych oddziałów znajdujących się w Warszawie. Proponujemy kontakt telefoniczny, mailowy lub skorzystanie z usług doradcy mobilnego.

Oddział: Warszawa

01-307 Warszawa Bemowo

ul. Batalionów Chłopskich 81 lok. U1

tel.: 663 363 333

mail: bemowo@eurofinance.info.pl

02-796 Warszawa Ursynów

ul. Wąwozowa 4 lok. H6 Kabaty

tel.: 609 994 995

mail: ursynow@eurofinance.info.pl

pn.-pt. 9:00-18:00, sob. 10:00-14:00

Rozwiń